סיורים בפראגחיי לילה אוכל כסף צ'כי טיסות לפראג
הצטרפתם כבר לקבוצה פראג איי אל בפייסבוק?

סיורים בעברית בפראג


טיול בפראג על הנופים המרהיבים שלה, הינו ללא ספק חוויה מיוחדת. סיור עם מדריך ישראלי בפראג - כזה הדובר את השפה ומכיר לכם את העיר, יכול להפוך את החוויה למושלמת. כתושב פראג בשנים האחרונות, נחשפתי לתופעה, לפיה המידע על מדריכי טיולים בפראג ונותני שירות אחרים אינו נגיש למטיילים. עובדה זו היוותה את המוטיבציה העיקרית והבסיס להקמת האתר פראג איי אל. הערה חשובה: אתר פראג איי אל מפרסם מידע בלבד על המדריכים בפראג, השירות הניתן על ידינו הינו התנדבותי, ללא תשלום מצד המדריכים או המטיילים וללא כל מעורבות בתשלום אליהם או בשירות הניתן על ידם. באחריותכם הבלעדית לבדוק את מהות השירות וחוקיותו מול כל הגורמים הרלוונטיים. להוספת/עדכון שירות או מדריך טיולים, פנו אלינו דרך טופס יצירת קשר.

סיורי הבירה של תמיר

אני מזמין אתכם להצטרף אליי למסע מרתק אל תרבות השתייה וחיי הלילה של פראג!

פראג משתי גדות הנהר

סיורים בפראג, בדרזדן, צסקי קרומלוב וקרלובי וארי הכוללים הדרכה ושיט.

פראג משתי גדות הנהר

מדריכת טיולים בפראג מה יש בטיול המאורגן בפראג
בעזרת אוטובוס נעלה למתחם "מצודת פראג", בה שוכן הנשיא המכהן כיום. במקום נסקור את ההיסטוריה העשירה של בתי המלוכה ששלטו במקום, נראה את חילופי המשמר, נבקר בקתדרלת ויטוס הקדוש המרשימה, נמשיך לתצפית המפורסמת ונסקור את העיר מלמעלה. נרד דרך הסימטאות הציוריות של "המאלה סטראנה" אשר מתפתלות עד לאי קמפה הרומנטי, נבקר בגשר קארל המפורסם מהמאה ה-14 ונשמע את סיפור הגשר, סיפורי הפסלים וכמובן סיפורו של פסל הצלב עם הכיתוב העברי. משם נרד לשייט מרגיע על נהר הוולטבה, שייט זה באוניה פרטית, מקנה נקודת מבט נהדרת על המבנים הרבים הבנויים על גדות הנהר. לאחר השייט נמשיך אל העיר העתיקה והרובע היהודי של פראג, נשמע את ההיסטוריה העשירה של המקום, נספר את סיפור המהר"ל והגולם מפראג, ונדבר גם על כיכר העיר העתיקה והשעון האסטרונומי יוצא הדופן של העיר. תחילתו של הטיול המאורגן בפראג: 9:00 בבוקר. סיום הטיול בכיכר העיר העתיקה בסביבות השעה 15:00. מחירים
30 יורו (כולל איסוף לטיול, הדרכה ושייט) טלפון
יונתן: +420-776661639 לשליחת הודעת וואטסאפ
תגובות התפרסמו | יש לכם מה להוסיף?

רשמי/רשום תגובה לכתבה


שם מלא: כותרת: תגובה:

כל התגובות


פראג עם מיקה

מטרתי היא לגרום ללקוחות שלי להתאהב בפראג ומעבירה את הסיורים באופן אישי מנקודת מבט של מקומית

פראג עם מיקה

מדריכת טיולים בפראג שמי מיקה, נולדתי בצ'כוסלובקיה וגדלתי בישראל, אני חיה בפראג כבר 10 שנים פראג הייתה אהבה ממבט ראשון והאהבה שלי לטבע הביאה אותי למה שאני עושה היום. מטרתי היא לגרום ללקוחות שלי להתאהב בפראג ומעבירה את הסיורים באופן אישי מנקודת מבט של מקומית. אני דוגלת במשפט שלא קיים מזג אוויר לא טוב רק ביגוד לא נכון, פראג מיוחדת במינה בכל עונה ומזג אוויר. אז אם בא לכם לחוות את פראג בצורה מיוחדת, זה המקום יעדים
הכרות עם פראג מחירים
35 יורו לאדם טלפון
+420-775-028-399 לשליחת הודעת וואטסאפ
תגובות התפרסמו | יש לכם מה להוסיף?

רשמי/רשום תגובה לכתבה


שם מלא: כותרת: תגובה:

כל התגובות


נהוראי - Taste for life

יחד עם נהוראי נצא לסיור אוכל טעיםםם שישאיר לכם טעם של עוד, אבל לא ישאיר לכם מקום בבטן.

נהוראי - Taste for life

נהג הסעות בפראג על הסיור:
אנו מזמינים אתכם למסע של טעמים מופלאים בפראג. יחד עם נהוראי נצא לסיור אוכל טעיםםם שישאיר לכם טעם של עוד, אבל לא ישאיר לכם מקום בבטן. נכיר דרך החך את הבישול הצ׳כי המסורתי והמודרני נבקר בדוכני רחוב שאסור לפספס נבקר במבשלת בירה, נשתה כיד המלך ונגיע למקומות שכף רגלו של תייר אינה פוגשת גלגלו על הלשון את השמות: סביצ'קובה ומדובניק כי הם ועוד מאכלים מטריפים יתגלגלו לכם על הלשון. מה, למה, כמה ואיך?
6-10 משתתפים בסיור שני סיורים ביום 55 אירו לאדם - כולל כל הפינוקים. זהו לא סיור טעימות, זה סיור אוכל. בואו רעבים! להרשמה לסיור:
מעבר לעמוד הפייסבוק
תגובות התפרסמו | יש לכם מה להוסיף?

רשמי/רשום תגובה לכתבה


שם מלא: כותרת: תגובה:

כל התגובות