סיורים בפראגחיי לילה אוכל כסף צ'כי טיסות לפראג

טיסות לפראג


חברות תעופה ישראל - צ'כיה

טיסות לפראג
נכון להיום שלוש חברות תעופה הטסות בקו ישיר בין תל אביב לפראג ועוד אחת מאילת לפראג.

מנועי חיפוש טיסות לפראג

גוגל טיסות
בחיפוש טיסה מומלץ להשתמש בגוגל טיסות היתרון של מנוע גוגל הוא האפשרות לראות מחירים בתאריכים סמוכים באופן מיידי וכן לצמצם אפשרויות חיפוש. עוד יתרון הוא שגוגל מפנה רק לרכישה מחברות התעופה וסוכנויות אינטרנט מוסדרות. החיסרון הוא שלפעמים מפספסים דילים, כך ששווה לבדוק גם באתרים נוספים. סקיי סקנר
מנוע החיפוש המפורסם בעולם סקיי סקנר גם פה מתאפשר חיפוש חכם וצמצום אפשרויות (למשל מחפשים רק טיסות ישירות), סקיי סקנר מפנה למאות סוכנויות כרטיסים, חלקם נותנות דילים במחירים זולים במיוחד. חשוב לשים לב שהרבה מהסוכנויות האלו עובדות בתור מתווכות בלבד, ברגע שקניתם את הכרטיס לא תקבלו שום שירות במידה ותרצו לשנות או לבקש משהו, במקרה זה תצטרכו לפנות לחברת התעופה באופן ישיר. אליס
למי שטס אל על, אני ממליץ באופן אישי על אליס שירות יחסית יותר טוב (שוב, הכל יחסי בעולם התעופה) ולפעמים מחירים זולים יותר מאשר באל על ישירות. האתר בעברית מלאה ונוח מאוד לשימוש. כדאי תמיד לעשות בדיקה באותם תאריכים באתרי התיירות הישראלים - איסתא, הדקה ה90 וכו'. חלק מהמושבים באותן הטיסות נמכרו מראש לחברות התיירות ולפעמים הן מציאות אותן בזול יותר גם ללא חבילת נופש.

מדיניות כבודה בטיסות לפראג

לכל חברת תעופה מדיניות כבודה שונה, חשוב לוודא לפני הרכישה (או לפחות לפני הנסיעה לשדה) בדיוק מה מותר להעלות למטוס ואילו מזוודות כולל הכרטיס.
*הבהרה - הפרטים בעמוד נלקחו מאתרי חברות התעופה, למרות זאת חברות התעופה נותות לשנות את מדיניות הכבודה באופן תדיר ולפעמים בהתאם לאופן רכישת הכרטיס (רכישה ישירה/דרך סוכן/דרך חברת צ'ארטר). פראג איי אל אינה לוקחת אחריות על בעיות כבודה מול חברת התעופה.
תגובות התפרסמו | יש לכם מה להוסיף?

רשמי/רשום תגובה לכתבה


שם מלא: כותרת: תגובה:

כל התגובות